Metra laboratory

مجموعه آزمایشگاههای گروه تحقیقاتی صنعتی مترا یکی از معتبر ترین آزمایشگاههای صنعتی تحقیقاتی می باشد که با بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و اموزش دیده و دقیق ترین تجهیزات و ماشین الات آزمایشگاهی ، اهتمام خود را بر جلب و اعتلای هر چه بیشتر رضایت مشتری قرار داده است.

اسقرار الزامات نظام اکریدیته بین المللی ISO/IEC 17025 و اخذ گواهینامه های تاییدیه بین المللی و ملی نظیر گواهینامه DNV نروژ ، RWTUV آلمان  عضویت در انجمن آزمایشگاههای همکار آزمون و کالیبراسیون موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ، مشارکت فعال در کمیته های تدوین استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش در همکاری هر چه بیشتر با شرکت ها و سازمان های صنعتی /تحقیقاتی در زمینه حل مشکلات فنی حتی با سرمایه گذاری در خرید تجهیزات صحه گذاری / آزمون مورد نظر صنایع مختلف موید توانایی این گروه در برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتری می باشد.

مترا كه از نوع سازمانهاي تحقيقاتي ـ صنعتي مأموريت گراست، در زمينه تحقيقات توسعه اي، كاربردي و انتقال تكنولوژي توليد، خدمات آزمايشگاهي، مشاوره، نظارت، بازرسي فني و ارايه دوره هاي آموزشي تخصصي فني ـ مهندسي فعاليت ميكند. مترا كه خود را پلي بين صنعت و دانشگاه ميداند، گروهي مشتري مدار است كه با تشكيل هسته هاي كار گروهي تخصصي و با ديدي فرانگر سعي در برآوردن خواست هاي مخاطبين خود دارد

 

جهت مشاهده تصاویر اینجا را کلیک نمایید.