ورق های کامپوزیت ECONOMY

 

قابل استفاده در: نما و تابلو فروشگاه ، مغازه ، نمایشگاه و نمایندگی های خودرو،شعب بانک ، کاور سازه های تبلیغاتی ، کاور تلویزیون های شهری و ...

 

با توسعه بكارگيري تکنولوژی نوین در سطح جامعه و مزاياي بسيار حاصل از آن ، ساختمان ها نيز به عنوان يكي از مهمترين زيرساخت هاي زندگي بشر از اين تحولات به منظور بهينه سازي در هزینه ها و همچنين ايجاد محيطي زیبا بيشتر بهره مند شده اند .

کارخانه پرمیوم باند با ارائه ورق های کامپوزیت Economy (مقرون به صرفه) این بخش از نیاز جامعه را در راستای بهبود کیفیت و به حداقل رساندن هزینه ها تا حدود زیادی برآورده نموده است.این محصول جدید که حاصل به روز رسانی دانش، فناوری، تجهیزات و تکنولوژی می باشد با هدف افزایش تنوع تولیدات و جایگزینی مناسب جهت محصولات چینی و بی کیفیت ، به بازار ایران و کشور های همسایه عرضه گردیده است.

تولید این محصول توسط کارخانه پرمیوم باند که برای اولین بار در ایران و خاورمیانه صورت گرفته است ، از ویژگی های مشابه دیگر محصولات پرمیوم باند - آلیاژ آلومینیوم AL-3003  و پلی اتیلن مرغوب و نشکن-برخوردار می باشد و رنگهای کلاس P.V.D.F را پوشش میدهد.این محصولات نیز همانند سایر محصولات دارای 15 سال ضمانت کارخانه و 10 سال بیمه نامه کیفیت میباشند.