جستجو   :  

دریافت لوح تقدیر از اجلاس سراسری مدیر شایسته ملی

گروه کارخانجات تولیدی پرمیوم باند با مدیریت آقایان سیاح فر و خانداداش با تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر و نیز با بهره گیری از کلیه ی امکانات و تجربیات بدست آمده در طول دوران فعالیت خود ، موفق به دریافت لوح تقدیر از اجلاس سراسری مدیر شایسته ملی در سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" گردید. بی شک کسب این موفقیت عظیم ، عظم این شرکت جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر در زمینه ی تولید از نقطه نظر کمی و کیفی و نیز ارتقا روز افزون این مجموعه جهت ارائه ی هرچه بهتر محصولات تولیدی به مشترین گرامی را صد چندان خواهد نمود.  

متن تقدیر نامه:

کارخانه پرمیوم باند

شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش

امروز در میان فرصت های فراروی توسعه پایدار ، مدیریت صحیح و ارزشی فرصتی با ارزش افزوده بالا محسوب شده و رسیدن به این مهم مستلزم تلاشی مجاهدانه می باشد. در سالی که به شایستگی "اقتصاد و فرهنگ ، با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامیده شد برداشتن گامهای استوار در جهت مدیریت جهادی با در نظر گرفتن زوایای اقتصاد مقاومتی ضروری است.بی شک مسیر رشد و پیشرفت کشور بی پایان است و طی این طریق بدون اتکا به قدرت لا یزال حضرت حق و تعهد و مشارکت همگان در راستای بهبود مسمتر ممکن نخواهد بود. خواستگاه چنین حرکتی در اعمال الگوهای موفق در تولید و استفاده مناسب از منابع موجود نهفته است.

این مجال را به پاس حضورتان در جمع برگزیدگان اجلاس سراسری مدیر شایسته ملی و نیز نگاه موثر جنابعالی و همکاران گران قدرتان در عرصه مدیریت میهن عزیزمان ایران ارج می نهیم. امید است با ثبات قدم در پیمودن مسیر شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر و ارتقا روز افزون آن مجموعه معظم باشیم.

و من الله توفیق

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

سید محمد جعفری

 

 

تاریخ درج  :  1394/7/29  
تعداد بازدید تا کنون :12029

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی